Kontakt

Szamotuły

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Szamotułach

ul. Bolesława Chrobrego 8b
64–500 Szamotuły

tel. 664 064 138

e-mail: sekretariat.szamotuly@poradnia-szamotuly.pl

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00-17.00

sekretariat
czynny 8.00-15.00

Pracownicy PPP w Szamotułach:

Anna Coda
a.coda@poradnia-szamotuly.pl
Michalina Duszyńska
m.duszynska@porania-szamotuly.pl
Ewa Mleczak – Konarzewska
e.m.konarzewska@poradnia-szamotuly.pl
Małgorzata Koput
m.koput@poradnia-szamotuly.pl
Gertruda Krupska
g.krupska@poradnia-szamotuly.pl
Bożena Letkiewicz
b.letkiewicz@poradnia-szamotuly.pl
Natalia Lisiecka
n.lisiecka@poradnia-szamotuly.pl
Beata Malinowska
b.malinowska@poradnia-szamotuly.pl
Agnieszka Markowska
a.markowska@poradnia-szamotuly.pl
Zofia Nowacka
z.nowacka@poradnia-szamotuly.pl
Anna Rożańska (dyr.)
dyrekcja@poradnia-szamotuly.pl
Julia Żarczyńska
j.zarczynska@poradnia-szamotuly.pl

Wronki

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wronkach

ul. Poznańska 42
64-510 Wronki

tel. (67) 25 40 353

e-mail: sekretariat.wronki@poradnia-szamotuly.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek 7.00-15.00
wtorek 7.00-17.00
środa 7.00-16.00
czwartek 7.00-17.00
piątek 7.00-15.00

Pracownicy PPP we Wronkach:

Ewelina Adamska-Głąb (wicedyr.)
e.a.glab@poradnia-szamotuly.pl
Magdalena Hetman-Nowak
m.h.nowak@poradnia-szamotuly.pl
Urszula Roszak
u.roszak@poradnia-szamotuly.pl